Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

O nas

ZAUFAJ EKSPERTOM. DZIĘKI NAM CIEPŁO NA DOBRE ZAGOŚCI W TWOIM DOMU.

Serdecznie witamy na naszej stronie poświęconej pompom ciepła.
Nasza firma od 10 lat zajmuje się fachowym doradztwem i profesjonalnym montażem pomp ciepła. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie, znajomość branży i setki zadowolonych klientów. Pompa ciepła to długowieczne, energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenie.

Bez odpowiednich ludzi jest to jednak tylko sprężarka, plątanina przewodów i rurek, wymienniki ciepła, mnóstwo elektroniki i sporo innych skomplikowanych sprzętów.  My przeistaczamy je dla Ciebie w niezawodne źródło ogrzewania, tak by w Twoim domu zawsze panowało atmosfera pełna ciepła. W naszej pracy stawiamy na jakość i pewny uścisk fachowca. 

Od pomocy w doborze odpowiedniej pompy, poprzez konsultacje i projekt, aż po montaż możesz być pewien, że na każdym kroku będziesz miał do czynienia z najprawdziwszymi fachowcami z krwi i kości.


W każdym aspekcie naszej działalności stawiamy na innowacyjne i zarazem sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu nasze realizacje stoją zawsze na wysokim poziomie.
 

Kominek czy Rekuperacja?
Nie ma problemu byś w swoim domu połączył pompę ciepła z kominkiem lub systemem wentylacji z odzyskiem ciepła. Nasi fachowcy doradzą jak najlepiej i najskuteczniej to zrobić. Montaż to dla nas drobnostka.
 

Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia