Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Chłodzenie aktywne

Pompę ciepła da się porównać do lodówki, z tą tylko różnicą, że nie dostarczamy do domu zimna tylko ciepło. Co jednak się stanie gdy za sprawą specjalnego modułu odwrócimy jej obieg. Sprężarka zacznie tłoczyć chłód pochodzący z dolnego źródła - woda, kolektory ziemne, sondy gruntowe.

Nasz dom stanie się zaś producentem ciepła, które zostanie usunięte przez pompę. Tak powstała energia trafi do dolnego źródła. Dzięki czemu w okresie letnim zregeneruje jego zasoby cieplne wykorzystane przez nas w zimie. Gorące powietrze może też w takim wypadku zostać użyte do ogrzania basenu lub wody użytkowej.

Fachowe i kompleksowe podejście
Nie będziemy owijać. W naszej firmie stawiamy na pewny uścisk fachowca. Piękne salony, dopracowane plany sprzedażowe czy śliczne katalogi stanowią oczywiście ważną wizytówkę firmy. Jeśli jednak nie są poparte doświadczeniem, porządnymi realizacjami i odciskam na dłoniach po dobrze wykonanej pracy, to nie mają żadnej wartości. Wiemy coś o tym, bo od lat sami zajmujemy się doradztwem i fachową instalacją pomp ciepła. Układamy kilometry rurek, podłączamy wszystkie kable, kopiemy doły, a nawet posiadamy własną wiertnię. Dzięki temu możemy działać sprawnie na terenie całego kraju.Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia