Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Pompa ciepła - kolektor pionowy

Kolektor pionowy to nic innego jak rury wypełnione czynnikiem grzewczym wpuszczone w głąb ziemi. Wyposażona w nie pompa wykorzystuje ciepło emitowane przez jądro naszej planety zgodnie z zasadą - im głębiej tym wyższa temperatura.

Największym plusem sondy gruntowej jest, to że nie potrzebuje ona dużo miejsca, tak jak kolektor poziomy. Trzeba jednak szczególnie zadbać, aby ich liczba oraz długość była odpowiednia dla domu, do którego mają dostarczać ciepło. Ważną kwestią jest też dokładność i doświadczenie. Przyczyna tego jest bardzo prosta - przy odwiertach dochodzących czasem nawet do 100 metrów nie ma zbyt wiele miejsca na pomyłki.

Nasza firma posiada własną wiertnie oraz bogate doświadczenie w montażu tego typu urządzeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać wysokiej jakości odwierty na odpowiednią głębokość. Zawsze też drobiazgowo opracowujemy wytyczne projektu, których trzymamy się przy jego realizacji.

Zatrudniając naszych fachowców możesz być pewien, że starannie dobierzemy pompę ciepła o odpowiedniej dla Twojego domu mocy. Przy montażu stosujemy tylko sprawdzone urządzenia i podzespoły, tak byś przez długie lata mógł cieszyć się ciepłem wprost z wnętrza ziemi. Trwałe, oszczędne i zarazem przyjazne środowisku rozwiązanie na wyciągnięcie Twojej reki.

Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia