Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Pompa ciepła - woda/woda

Wody gruntowe występują zazwyczaj na głębokości 2-3 metrów. W odróżnieniu od wód zaskórnych nie podlegają wpływom czynników atmosferycznych i utrzymują stałą ciepłotę podczas całej doby. Ich temperatura zmienia się minimalnie w zależności od pory roku i waha się od 7 do 12 stopni Celsjusza. Dzięki temu są one doskonałym i bardzo wydajnym źródłem ciepła do naszej pompy.

Minusem takiego rozwiązania jest częste osadzanie się minerałów i innych zanieczyszczeń. Rozwiązaniem tego problemu jest stosowanie przez nas w tego typu urządzeniach wymienników zewnętrznych. Pozwala to utrzymać współczynnik wydajności pompy na zawsze wysokim poziomie.

Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia