Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Czym jest Rekuperator

Zużyte powietrze należy co jakiś czas wymieniać. Otwórzmy jednak zimą okno, by przekonać się jak szybko wyziębimy dom. Zgromadzone w naszym domu ciepło błyskawicznie ucieknie na zewnątrz. Czymś jednak trzeba oddychać. Jak więc wpuścić do szczelnie pozamykanego domu odrobinę świeżego powietrza nie narażając się na znaczne utraty ciepła? Z pomocą może przyjść nam rekuperator. Zaawansowany technologicznie system, który przy minimalnych nakładach energii poprzez specjalne wymienniki odbiera ciepło od zużytego powietrza, ogrzewając tym samym świeże pochodzące z zewnątrz. Zasada ta sprawdza się też w czasie upałów. Z tą tylko różnicą, że zimniejsze powietrze z wewnątrz, ochładza wtedy gorące z zewnątrz. Rekuperator pomoże w tym wypadku utrzymać przyjemną temperaturę w środku przy minimalnym użyciu urządzeń chłodzących.

Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia