Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Jak działa Rekuperator

Zacznijmy od samego początku. Zimne powietrze trafia do znajdującej się na zewnątrz czerpni. Przemieszcza się kanalikami w kierunku wymiennika ciepła. Tu zostaje ogrzane przez opuszczające dom powietrze, jednocześnie się z nim nie mieszając. Po drodze, zanim trafi do pomieszczenia zostaje oczyszczone przez antybakteryjne filtry elektrostatyczne. Dzięki temu otrzymujemy czyste i zdrowe powietrze wolne od wszelkiego rodzaju pyłków bądź innych zanieczyszczeń. Tak przygotowane trafia do suchych pomieszczeń takich jak sypialnia, salon czy gabinet. Świeże powietrze przemieszcza się po całym domu by na końcu swojej drogi trafić do tych, w których gromadzi się wilgoć - głównie kuchni bądź łazienek. Zużyte powietrze jest usuwane wywietrznikami, po czym trafia do wymiennika ciepła ogrzewając tym samym świeże z zewnątrz. I wszystko to przy naprawdę niewielkich nakładach energii.

Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia