Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

By-pass

Niektóre rekuperatory posiadają specjalny system zwany By-pass. Czym jednak owa tajemnicza obwodnica może zajmować się w systemie odzysku ciepła? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Przydaje się, żeby ominąć wymiennik ciepła. Dzięki temu dodatkowo nie nagrzewamy chłodnego powietrza ze środka.

W gorące, letnie noce, gdy temperatura na zewnątrz jest niższa niż w domu, nielogicznym było by dodatkowe ogrzewanie go za pomocą odzysku ciepła. System By-pass pozwala bezpośrednio ochłodzić wnętrze pomieszczenia. Tego typu urządzenia działaj w pełni automatycznie. Wystarczy nastawić odpowiednią temperaturę i możemy spać spokojnie.

Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia