Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Zehnder

W naszej działalności stawiamy na dobre i sprawdzone rozwiązania. Producentem, któremu ufamy całkowicie w kwestii rekuperacji jest Zehnder. Firma ta od 40 lat zajmuje się urządzeniami wentylacji komfortowej. Bogate doświadczenie pozwala jej wytwarzać wydajne systemy, których poziom odzysku ciepła wynosi aż 90%.

Specjalnie skonstruowane wymienniki z odzyskiem wilgoci, w których para skrapla i zostaje wchłonięta przez membranę pozwalają cieszyć się odpowiednio nawilżonym oraz wolnym do zapachu i mikroorganizmów powietrzem. Cały proces zachodzi przy pomocy niewidocznych kanałów. Stosując produkty firmy Zhender otrzymujemy ciche, zaawansowane technologicznie i wydajne rozwiązania.

Serdecznie Zapraszamy
Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Bartyckiej w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie możliwe pytania, doradzimy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Nic przecież nie zastąpi kontaktu z prawdziwym fachowcem, który zna się na rzeczy.


Projekt: BxM Multimedia