Strona artykuly do biura ( artykuly-do-biura.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Kominki

Ogień od tysięcy lat towarzyszy ludziom. Jest jak pierwotna nić łącząca nas z przeszłością. To on pozwolił nam przetrwać i rozwinąć nowe niedostępne wcześniej technologie. Bez ognia nie było by całej naszej dzisiejszej cywilizacji. Choć jego epoka, jako głównego źródła ciepła w naszych domach powoli się kończy - kominki i piece zostają wyparte przez dużo nowsze i wydajniejsze technologię. To nie ma nic chyba nic przyjemniejszego jak ogrzanie się bijącym od niego ciepłem. Atmosfera stworzona w domu przez płonący kominek jest czymś, czego nie da się zastąpić niczym innym.

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę, że pompa ciepła choć niezawodna, ekologiczna i energooszczędna, nie wzbudza takich emocji jak prawdzie ognisko domowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by połączyć te dwie rzeczy w jeden wydajny system. Zwykły kominek w zimne dni ogrzeje pomieszczenie, oszczędzając tym samym pompie ciepła pracy. Osoby zainteresowane bardziej zaawansowanym rozwiązaniem mogą pokusić się o zamontowanie kominka z płaszczem wodnym. Płonący ogień nie oddaje w nim energii bezpośrednio powietrzu, tylko specjalnej instalacji wodnej. Ciepło zasila centralny system ogrzewania, a także podgrzewa wodę użytkową. Sprytne, funkcjonalne, a zarazem i oszczędne rozwiązanie.
Brunner znaczy przede wszystkim jakość, i nie ma się czemu dziwić. Ta niemiecka firma od lat wytwarza najdoskonalsze pod każdym względem kominki. Łączą one w sobie tradycje dobrego rzemiosła, najnowsze technologie, najwytrzymalsze możliwe materiały i doskonałe wzornictwo. Doceniamy dobre rozwiązania i dlatego z czystym sumieniem możemy polecić kominki tego znakomitego producenta. Tak to prawda, że nie należą one do najtańszych na rynku. Jakość jednak przecież nie jest tanią rzeczą i Ty doskonale o tym wiesz.

Szczegóły techniczne i montaż systemu zostaw profesjonalistom pracującym w naszej firmie. Rozsiądź się wygodnie ze swoimi bliskimi i ciesz się ciepłem i magiczną atmosferą płonącego w kominku drewna. Tańczący blask płomieni wypełnia całe pomieszczenie. Pewne rzeczy są po prostu bezcenne.


Projekt: BxM Multimedia